۰
plusresetminus
همزمان با آغاز اکران در سینماها؛

تیزر رسمی «جنگل پرتقال» رونمایی شد

همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» در سینماهای سراسر کشور، آنونس رسمی این اثر منتشر شد.
تیزر رسمی «جنگل پرتقال» رونمایی شد
همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» در سینماهای سراسر کشور، آنونس رسمی این اثر منتشر شد.

به گزارش سینماایده آل، با شروع اکران عمومی فیلم سینمایی «جنگل پرتقال» به نویسندگی و کارگردانی آرمان خوانساریان و تهیه‌کنندگی رسول صدرعاملی، از آنونس رسمی این اثر رونمایی شد.

این اثر سینمایی که یک درام جاده‌ای با تم عاشقانه را در حال وهوای پاییزی شهر تنکابن روایت می‌کند؛ از امروز چهارشنبه ۳ آبان‌ماه، اکران رسمی خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرده است.

«جنگل پرتقال» که اولین ساخته سینمایی آرمان خوانساریان در مقام کارگردان است؛ در جشنواره فجر ۴۱ با نقدهای مثبتی از سوی منتقدان و سینماگران مواجه شد.

میرسعید مولویان، سارا بهرامی، رضا بهبودی، رضا عموزاد، فراز سرابی، داوود فتحعلی بیگی، فرشته مرعشی، ارشیا نیک‌بین، حمیدرضا عباسی، زینب شعبانی و حسام نورانی بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند. 

در خلاصه داستان این فیلم که از قصه همراهی عشق تا اندوه فراق را در لابه لای خاطرات خاک‌خورده گذشته روایت می‌کند؛ آمده: «سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفق بعد از سال‌ها بیکاری معلم دبیرستان شده، او برای حفظ شغل تازه‌اش ناگزیر به ارائه اصل مدرک تحصیلی است. سهراب بعد از ۱۵ سال به شهر دانشجویی‌اش بازمی‌گردد اما این سفر آنطور که او فکر می‌کرده پیش نمی‌رود…»

ساخت آنونس «جنگل پرتقال» برعهده امید میرزایی بوده است و پخش این فیلم را موسسه شهرفرنگ برعهده دارد. این اثر سینمایی محصول بنیاد سینمایی فارابی و میلادفیلم است.
 
https://cinemaideal.ir/vdcj.vexfuqev8sfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما