۱
plusresetminus
جواد عزتی، ۱۰ سال قبل، زمان پخش اصلی سریال «سه دونگ سه دونگ» وضعیتی کاملا متفاوت با امروز داشت.
جواد عزتی و درخششی که در ۱۰ سال رخ داد

.
خراسان نوشت: جواد عزتی، ۱۰ سال قبل، زمان پخش اصلی سریال «سه دونگ سه دونگ» وضعیتی کاملا متفاوت با امروز داشت.

مجموعه کمدی «سه دونگ سه دونگ» ساخته شاهد احمدلو اولین‌بار رمضان سال ۹۰ روی آنتن رفت. جواد عزتی یکی از بازیگران اصلی «سه دونگ سه دونگ» که در کنار عباس جمشیدی‌فر و اشکان اشتیاق نقش یکی از فرزندان خانواده را برعهده دارد، یک دهه قبل در زمان پخش این مجموعه کارنامه سینمایی پُرباری نداشت و ستاره پرطرفدار گیشه نبود. او پس از گذشت تقریبا یک دهه، چه مسیری را طی کرده و اکنون در چه جایگاهی ایستاده؟
.
جواد عزتی پیش از «سه دونگ سه دونگ» چندین سریال تلویزیونی مانند «کمربندها را ببندیم»، «چار دیواری»، «قرارگاه مسکونی» و «مثل هیچ کس» را بازی کرده بود و در نمایش خانگی هم با سریال «قهوه تلخ» خوش درخشیده بود، اما بیشتر در نقش‌های فرعی یا مکمل دیده شده بود.
.
او به عنوان یک بازیگر بامزه تلویزیون شناخته می‌شد و در کانون توجهات نبود. این بازیگر در سینما هم فرصت بازی در نقش‌های اصلی و فیلم‌های مهم سینما را پیدا نکرده بود. عزتی رمضان دو سال بعد با یکی از محبوب‌ترین نقش‌های کارنامه‌اش شخصیت «حاجی انصاری» در سریال پرمخاطب «دودکش» مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و پس از آن، تابستان ۹۳ با مجموعه کمدی «دردسرهای عظیم» و نقش «لطیف»، به محبوبیت فراوانی دست پیدا کرد.
.
این ستاره پس از «دردسرهای عظیم» در سینما پُرکار شد و هر سال در چند فیلم کمدی و گاه غیرکمدی ایفای نقش می‌کرد. کمدی‌های پرفروش مانند «اکسیدان»، «آینه بغل»، «هزارپا» و آثار غیرکمدی موفقی مانند «ماجرای نیمروز» و «تنگه ابوقریب» از فیلم هایی هستند که این بازیگر طی سال‌های ۹۵ تا ۹۶ در آن ها بازی کرد.
.
جواد عزتی تقریبا از نیمه دهه ۹۰ به ستاره پول ساز و البته محبوب سینما تبدیل شد و با تجربه نقش‌های مهم و چالش‌برانگیز در فیلم‌های غیرکمدی نیز از عنوان بازیگر کمدی فاصله گرفت، «شنای پروانه»، «خورشید» و سریال «زخم کاری» از آخرین آثار تحسین‌شده جواد عزتی هستند.

اکنون با مقایسه جایگاه جواد عزتی در سال ۱۴۰۱ با جایگاه او در زمان اولیه پخش «سه دونگ سه دونگ»، می‌بینیم که این ستاره طی یک دهه پیشرفت فراوانی در عرصه بازیگری داشته است.
  https://cinemaideal.ir/vdcb.gb5urhbaaiupr.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما