۰
plusresetminus
به کارگردانی بهروز افخمی؛

تیزر «صبح اعدام» منتشر شد

تیزر فیلم سینمایی «صبح اعدام» به کارگردانی بهروز افخمی همزمان با نمایش در سومین روز جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه منتشر شد.
فایل ویدیو
تیزر فیلم سینمایی «صبح اعدام» به کارگردانی بهروز افخمی همزمان با نمایش در سومین روز جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه منتشر شد.

به گزارش سینماایده آل به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با نمایش فیلم سینمایی «صبح اعدام»، به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی علی شیرمحمدی در سومین روز از چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سینمای رسانه، تیزر این اثر که ساخت آن برعهده امید میرزایی بوده است، رونمایی شد.

این فیلم سینمایی که در بخش سودای سیمرغ چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حضور دارد، امروز شنبه ۱۳ بهمن ماه در سانس اول کاخ رسانه به نمایش درآمد.

«صبح اعدام» که اقتباسی از گزارش مفصل یک خبرنگار از تیرباران و اعدام شهید طیب حاج‌رضایی و اسماعیل رضایی در پی قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در روزنامه کیهان است، برشی از لحظات پایانی زندگی این ۲ شخصیت مردمی را به صورت ریل تایم و در فاصله زمانی ۵ تا ۶:۳۰ صبحِ روز اعدام روایت می‌کند.

ارسطو خوش رزم، مسعود شریف، داود فتحعلی‌بیگی، پوریا منجزی، مهرداد نیکنام، محسن آوری، کاوه دارابی و فریبا آذرشب در این اثر نقش‌آفرینی می‌کنند.

«صبح اعدام» محصول مشترک بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره است. https://cinemaideal.ir/vdcg.79trak9xqpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما