۰
plusresetminus
انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ ۲» قرار است به تولید برسد و این روزها فرایند نگارش فیلمنامه آغاز شده است.
«بچه زرنگ ٢» در راه است/ آغاز فرایند نگارش فیلمنامه
انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ ۲» قرار است به تولید برسد و این روزها فرایند نگارش فیلمنامه آغاز شده است.

به گزارش سینماایده آل به نقل از روابط‌عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه‌زرنگ ۲» قرار است به‌زودی به تهیه کنندگی حامد جعفری، در گروه هنر پویا ساخته شود.

حامد جعفری مدیرعامل گروه هنر پویا درباره ساخت این انیمیشن سینمایی بیان کرد: بر اساس مدل‌ها و الگوهای تجربه‌شده و موفق جهانی، وقتی فیلمی مورد استقبال قرار می‌گیرد یعنی قهرمان قصه و شخصیت‌های آن ارتباط لازم را با مخاطبان برقرار کرده‌اند و همین اتفاق زمینه‌ساز تولید قسمت‌ها و دنباله‌های بعدی فیلم می‌شود.

وی اضافه کرد: ما در این مدت بازخوردهای خوبی از مخاطبان گرفته‌ایم و میزان فروش و تعداد مخاطبان «بچه‌زرنگ» هم نشان می‌دهد که این انیمیشن سینمایی ظرفیت‌های لازم برای ادامه را دارد و بر همین اساس ساخت «بچه زرنگ ۲» در دستور کار تولید استودیوی گروه هنر پویا قرار گرفت.

تهیه‌کننده «بچه زرنگ» درباره پروسه ساخت قسمت دوم نیز عنوان کرد: این روزها فرایند نگارش فیلمنامه «بچه زرنگ ۲» آغاز شده است که حدود ۶ تا ۸ ماه این فرایند طول خواهد کشید و پس از آن نیز تیم تولید اماده خواهد شد تا در سال ۱۴۰۳ فرایند ساخت این انیمیشن سینمایی را آغاز کند.

نسخه اول انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» با استقبال مخاطبان رتبه سومین فیلم پرمخاطب سال جاری را در اختیار دارد و همچنان نیز در حال اکران است. این فیلم تاکنون در سینماهای سراسر کشور بیش از ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار مخاطب داشته و با فروش بیش از ۶۲ میلیاردی، در جمع ۶ فیلمی که پرفروش‌ترین‌های سینمای ایران هستند، قرار گرفته است.

«بچه زرنگ» به تهیه کنندگی حامد جعفری محصول گروه هنر پویا و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. https://cinemaideal.ir/vdch.znkt23nx6ftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما