۰
plusresetminus
انرژی ناب مخاطبان در برابر نامرادی‌های چرخه اکران؛

مردم با «آهنگ دو نفره» هم‌آوا شدند

فیلم سینمایی «آهنگ دونفره» شامگاه دوشنبه ۲۲ خردادماه در اکران عمومی و ویژه‌ که در کورش مال برگزار شد مورد استقبال گسترده مخاطبان و سینمادوستان قرار گرفت.
مردم با «آهنگ دو نفره» هم‌آوا شدند
فیلم سینمایی «آهنگ دونفره» شامگاه دوشنبه ۲۲ خردادماه در اکران عمومی و ویژه‌ که در کورش مال برگزار شد مورد استقبال گسترده مخاطبان و سینمادوستان قرار گرفت .

به گزارش سینماایده آل، اکران مردمی و ویژه فیلم «آهنگ دونفره» شب گذشته ۲۲ خردادماه با استقبال مخاطبان و رسیدن به سانس فوق العاده با حضور احمد مهرانفر، هادی کاظمی، علیرضا استادی، النا حیدری، آصف آریا (خواننده) و فرزاد فرزین در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

در این اکران عکس‌های سلفی بازیگران فیلم با دوستدارانشان برای سپاس از  استقبال و همراهی شان با فیلم آهنگ دونفره  فضایی صمیمانه و جذاب را رقم زد و  «آهنگ دو نفره» در چندین  سالن به نمایش درآمد و جمع کثیری از مخاطبان فیلم همراه با بازیگران و با عوامل به تماشای آن نشستند.

این اکران و استقبال در شرایطی برگزار شد که فروش «آهنگ دونفره»  با بیش از ۳۰۰ هزار مخاطب به مرز ۱۴میلیارد تومان نزدیک می‌شود.
 

آرزو ارزانش :
آهنگ دونفره آهنگ همدلی مخاطبان با سینمای ایران است


در این مراسم آرزو ارزانش کارگردان فیلم ضمن خوشامدگویی به میهمانان و اظهار خرسندی از این استقبال و همراهی گفت: هیچ چیز به اندازه حمایت و همراهی مخاطب در اکران ،فیلمساز را دلگرم نمی کند. با وجود تمام مشکلاتی که برای اکران یک فیلم بر سر راه فیلمساز وجود دارد، اما احساس رضایت و همدلی و انرژی های ناب و بی بدیل مخاطبان، طعم تلخ بی عدالتی و نامرادی های چرخه اکران را کمی از بین می برد.
وی ادامه داد: اگر در چرخه اکران هزینه بالا برای تبلیغات، کفش پولادین برای گرفتن سانس از سینماها و پردیس ها و بی عدالتی ها را به پا  نداشته باشی در همان ابتدای اکران، هم خودت و هم فیلمت را ذبح می کنند.
ارزانش اظهار کرد: خوشحالم که مخاطب فیلمم را دوست دارد و توانسته با آن ارتباط برقرار کند و در اصل آهنگ دونفره آهنگ همدلی مخاطبان با سینمای ایران است.

احمد مهرانفر:
سینما بدون مخاطب همچون پرنده ای بدون بال است


در ادامه احمد مهرانفر که مورد تشویق گسترده حاضران قرار گرفت گفت: بدون تردید سینما بدون مخاطب همچون پرنده ای بدون بال است. از مخاطبان فهیم و دوست داشتنی سپاسگزارم که در هر شرایطی حواسشان به سینما هست و از آن حمایت می‌کنند. بدون شک بقای سینما و حیات هنری هنرمندان در گروی همین همدلی و همراهی و نفس های گرم شما مخاطبان است که سرمایه ای گرانبها و ارزشمند برای تمامیت سینما هستید. قدر شما را می دانیم و همراهی شما وظیفه مان را در قبال ساخت آثار و حضور ارزشمند تر در فیلم‌ها دوچندان می کند.

هادی کاظمی:
حفظ مخاطبان فقط با احترام به ذائقه، شعور و سلیقه شان تداوم پیدا خواهد کرد


هادی کاظمی هم که مخاطبان او را با فریادهای شادمانه همراهی می کردند  گفت: هر زمان استقبال و حمایت شما مخاطبان و‌ تماشاگران از سینما و فیلم ها را به نظاره می نشینم، گویی روح تازه ای در کالبدم دمیده می شود و انرژی ام برای حضور در کارهای بهتر به دبیل وجود ارزشمند شما صدچندان می شود.
وی افزود: قطعا سینما بدون شما هیچ معنا و مفهومی ندارد و سینما فقط با احترام به ذائقه، شعور و سلیقه شما تداوم پیدا خواهد کرد. امیدوارم امید در دل‌هایتان همیشه جای داشته باشد و آرامش و عشق رفقای همیشگی لحظات شما و سینمای ایران باشد.

فرزاد فرزین:
جان سینما و‌ یک اثر ، مخاطب است و وقتی سینما جاندار باشد جریان سازی اش حتمی است


فرزاد فرزین که با تشویق ممتد و پرشور حاضران و دوستدارانش روی صحنه آمد، ضمن سپاسگزاری از حضور  و حمایت مخاطبان فیلم آهنگ دونفره گفت: با ساخت و تولید آثاری مفرح و شاد، می توان موضوعات ارزشمند و مهمی را در روح جامعه تزریق کرد.
وی عنوان کرد: آهنگ دونفره فیلمی محترم و شریف است که شادی را به مخاطب هدیه می دهد؛ مخاطبی که به عقیده من جان سینماست و وقتی سینما جان دار باشد تاثیرگذاری و جریان سازی اش حتمی است.
https://cinemaideal.ir/vdch.-nxt23nmiftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما