۰
plusresetminus
جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های هیجانی و ماجراجویانه «ایندیانا جونز» با بازی «هریسون فورد» نخستین نمایش جهانی خود را در دوره جدید جشنواره کن تجربه خواهد کرد.
بازگشت «ایندیانا جونز» به جشنواره کن

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های هیجانی و ماجراجویانه «ایندیانا جونز» با بازی «هریسون فورد» نخستین نمایش جهانی خود را در دوره جدید جشنواره کن تجربه خواهد کرد.


به گزارش سینماایده آل؛ سایت رسمی جشنواره فیلم کن اعلام کرد که فیلم «ایندیانا جونز: روزشمار سرنوشت» ساخته «جیمز منگولد» اولین نمایش جهانی خود را در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن درتاریخ  ۱۸ می (۲۸ اردیبهشت) خواهد داشت و از ۷ تیر در فرانسه و از ۹ تیر در آمریکا اکران عمومی خواهد شد. 

جشنواره کن‌ همچنین اعلام کرد در نظر دارد برنامه بزرگداشتی برای  «هریسون فورد» برگزار کند که در این فیلم در نقش ایندیانا جونز ظاهر شده است. 

این فیلم که ابتدا قرار بود باز هم به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ» ساخته شود، سرانجام توسط «جیمز منگولد» ساخته شده و «هریسون فورد» ۸۰ ساله در نقش ایندیانا جونز نقش محبوب خود را تکرار کرده است.این فیلم دنباله «ایندیانا جونز و قلمروی جمجمه بلورین» (۲۰۰۸) پنجمین قسمت از این سری فیلم است.

داستان جدیدترین فیلم «ایندیانا جونز» در سال ۱۹۶۹ و در پس‌زمینه رقابت فضایی اتفاق می‌افتد و جونز به همراه دخترخوانده‌ای با بازی «فیبی والر-بریج» در تلاش برای کشف این موضوع است که آیا دولت آمریکا  دشمنان سابق خود را در جنگ جهانی دوم برای شکست دادن اتحاد جماهیر شوروی، به خدمت گرفته است یا خیر.

هفتاد و ششمین دوره جشنواره فیلم کن از تاریخ ۱۶ تا ۲۷ می سال ۲۰۲۳ (۲۶ اردیبهشت تا ۶ خرداد ۱۴۰۲) برگزار می‌شود. https://cinemaideal.ir/vdce.n8xbjh8xw9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
آخرین عناوین