۰
plusresetminus
از عباس جهانبخش تا داوود محمدشلمانی

۲ سینماگر قدیمی فیلم جدید می‌سازند

 عباس جهانبخش و داوود محمدی‌شلمانی، دو سینماگری هستند که با ارائه فیلمنامه‌های جدید خود، در انتظار دریافت پروانه ساخت به سر می‌برند.
۲ سینماگر قدیمی فیلم جدید می‌سازند
به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، عباس جهانبخش، سینماگر قدیمی که از دهه ۵۰، در کسوت‌های مختلفی مانند بازیگر، تهیه‌کننده، سرمایه‌گذار و صدابردار حضور دارد، در تلاش است تا پس از دریافت پروانه ساخت، پروژه آخرین ملاقات شراره را به تهیه‌کنندگی و کارگردانی خود، جلوی دوربین ببرد.
جهانبخش درحالی این پروژه را شروع خواهد کرد که از آخرین ساخته او یعنی رهاتر از دریا، بیش از ۱۲ سال می‌گذرد. او همچنین فیلم‌های عشق و مرگ، بیا با من و آرزوی بزرگ را به تولید رسانده و در آثاری چون دیدار در استانبول، دو نیمه سیب و چشمهایم برای تو به ایفای نقش پرداخته است.
داوود محمدی‌شلمانی نیز درصدد است تا پس از دریافت پروانه ساخت، فیلم فقط به خاطر تو را در مقام تهیه‌کننده و کارگردان، جلوی دوربین ببرد.
این پروژه، جدیدترین فعالیت سینمایی این کارگردان پس از ۲۱ سال خواهد بود. محمدی‌شلمانی، آخرین‌بار در سال ۸۰، فیلم بوی گل سرخ را جلوی دوربین برد.
از دیگر کارهای این سینماگر قدیمی می‌توان به شکار انسان، گریز از مرگ، قدیس، محکومین و فرار بزرگ اشاره کرد. https://cinemaideal.ir/vdci.zapct1aupbc2t.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين