۰
plusresetminus
بازیگر سریال خبر داد

بازگشت حمید جبلی منتفی شد

حمید جبلی قرار بود بعد از مدت‌ها دوری از فعالیت‌های هنری با نگارش فیلمنامه یک سریال عروسکی به این عرصه برگردد، اما بازگشت او به دلیل تعطیلی این سریال منتفی شد.
بازگشت حمید جبلی منتفی شد


به گزارش فیلم‌نیوز، بعد از عدم همکاری حمید جبلی با ایرج طهماسب در برنامه «مهمونی» شایعه‌ای در رسانه‌ها منتشر شد که این هنرمند محبوب به شکل کامل از فعالیت‌های هنری فاصله گرفته و دیگر قصدی بر انجام کار در زمینه کارگردانی، نویسندگی و بازیگری ندارد.
در پی انتشار این خبر، مهدی فرجی مدیر اسبق شبکه یک و تهیه‌کننده فعلی سینما و تلویزیون در گفت وگویی این شایعه را تکذیب کرد و گفت که قصد دارد به زودی سریالی را براساس فیلمنامه‌ای از حمید جبلی برای پخش از  پلتفرم «تلوبیون» تولید کند.
در حالیکه پیش بینی می‌شد که این سریال به زودی وارد مرحله تولید شود، عباس محبوب بازیگر پیشکسوت رادیو و تلویزیون در گفت وگویی عنوان کرد که تولید مجموعه مورد نظر به دلیل شرایط فعلی جامعه منتفی شده است. او به ایسنا گفته که قرار براین بوده که در این سریال بازی داشته باشد، اما به او اعلام شده که ساخت این اثر  فعلا منتفی است .
آخرین فعالیت حمید جبلی به حضور در مجموعه «کلاه قرمزی» برمی‌گردد که نوروز 1397 روی آنتن شبکه دو رفت. او بعد از این مجموعه دیگر فعالیتی در عرصه سینما و تلویزیون نداشت.
  https://cinemaideal.ir/vdca.onuk49noo5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما