۰
plusresetminus
با اجرای کمال تبریزی

فاز اول طناز تمام شد

.(طناز) عنوان رئالیتی تاک شوی جدیدی است که با میزبانی کمال تبریزی نویسنده و کارگردان با سابقه ی سینما و تلوزیون و در اولین تجربه او در کسوت مجری،گفت و گوهایی متفاوت و عمیق را با جمعی از چهره های مطرح سینما و تلویزیون رقم می زند.
فاز اول طناز تمام شد

 


(طناز) به تصویربرداری فاز اول خود پایان داد گروه سازنده تاک شوی(طناز) از تصمیم خود برای پایان دادن به فاز اول تصویربرداری این پروژه به جهت شرایط اجتماعی موجود خبر داد.
به گزارش سینماایده‌آل تاک شوی (طناز) تصویر برداری این برنامه بعد از گذشت بیش از دو ماه از زمان اغاز آغاز پروژه،به منظور همراهی با مردم به دو فاز تقسیم شده و فاز اول آن پایان یافت.(طناز) عنوان رئالیتی تاک شوی جدیدی است که با میزبانی کمال تبریزی نویسنده و کارگردان با سابقه ی سینما و تلوزیون و در اولین تجربه او در کسوت مجری،گفت و گوهایی متفاوت و عمیق را با جمعی از چهره های مطرح سینما و تلوزیون رقم می زند.این برنامه ها در فاز اول خود با نگاهی جدی و در عین حال سرگرم کننده با مقوله طنز تصویربرداری شده است.
کمال تبریزی کار طناز را به پایان رساند
رئالیتی تاک شوی (طناز) در حال حاضر بعد از پایان فاز اول،در مرحله پس از تولید قرار دارد و با هدف پخش از یکی از پلتفرم های موجود تولید می شود.گروه سازنده ابراز امیدواری کرد ادامه روند تولید پروژه را همزمان با بهبود اوضاع اجتماعی مجددا از سر بگیرد.
جزئیات و سایر اخبار(طناز) متعاقبا به طور موثق و رسمی،تنها از طریق روابط عمومی این تاک شو اصلاع رسانی خواهد شد. https://cinemaideal.ir/vdce.p8wbjh8vf9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين