کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس شورای سیاست گذاری مجله فیلم امروز؛

آتیلا پسیانی در حال درمان بیماری سرطان است

12 ارديبهشت 1402 ساعت 11:10

آتیلا پسیانی مدتی است میزبانِ مهمانِ ناخوانده‌ای به نام سرطان شده و دوره‌های مختلف و سرشار از درد شیمی‌درمانی و تغییر چهره را طی می‌کند.


آتیلا پسیانی مدتی است میزبانِ مهمانِ ناخوانده‌ای به نام سرطان شده و دوره‌های مختلف و سرشار از درد شیمی‌درمانی و تغییر چهره را طی می‌کند.


به گزارش سینماایده آل؛ بعد از انتشار تصاویر ناراحت کننده آتیلا پسیانی در آیین نکوداشتش، نگرانی‌های زیادی درباره این بازیگر پرسابقه و سلامتی‌اش ایجاد شد، عباس یاری (رئیس شورای سیاست گذاری مجله فیلم امروز) با انتشار یادداشتی از بیماری سرطان آتیلا پسیانی خبر داد و نوشت:…بعدها دیدارهای‌مان گاهی در زمان اجراهای او روی صحنه بود و زمانی که من تلاش کردم برای پادکست مادرش، زنده‌یاد جمیله شیخی چند کلامی حرف بزند که گفت درگیر کار تئاتر هستم و نمی‌رسم. چند باری هم با ستاره در تماس بودم تا به بهانهٔ بازی خوبش به نقش نقره در جیران با هم گفت‌وگو کنیم که گفت: «درگیر بیماری بابا هستم.

افسوس که با تمامی عشق و انرژی‌ای که آتیلا برای کار دارد، او مدتی است میزبانِ مهمانِ ناخوانده‌ای به نام سرطان شده و دوره‌های مختلف و سرشار از درد شیمی‌درمانی و تغییر چهره را طی می‌کند.

آتیلا البته برای فرار از این بحران کارش را بیشتر هم کرده تا کمی از درد این بیماری کمتر شود و روحیه‌اش تغییر کند...برایش آرزوی سلامتی و حال خوب دارم.


کد مطلب: 3420

آدرس مطلب :
https://www.cinemaideal.ir/news/3420/آتیلا-پسیانی-حال-درمان-بیماری-سرطان

سینماایده‌آل
  https://www.cinemaideal.ir