کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

با گذشت نیمی از پخش

روایتی از تلاش قهرمانان برای حال خوب دیگران

23 شهريور 1401 ساعت 14:12

دومین تیزر مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم همزمان با گذشت نیمی از پخش منتشر شد.به گزارش روابط عمومی پروژه، همزمان با گذشت نیمی از پخش مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم و تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی از دومین تیزر این اثر که ساخت آن برعهده امید میرزایی بوده است، رونمایی شد.

«گاهی آدم، حال خوب قرض می‌کند از همسایه‌ خوب» شعار این مجموعه مستند است که سوژه‌هایش را از استان‌های تهران، سیستان و بلوچستان، مازندران و گلستان برگزیده و قصه زندگی‌شان را روایت کرده است.

«همسایه‌های خوب» زندگی افراد ساده‌ای را به تصویر کشیده است که می‌توان آن‌ها را قهرمان نامید چراکه برای خوب کردن حال دیگران تلاش می‌کنند.

این مجموعه مستند که محصول مرکز مستند سوره است، در قسمت‌های باقیمانده به موضوعاتی از جمله تهیه بسته‌های غذایی برای خانواده‌های نیازمند حاشیه شهر تهران، تحصیل کودکان افغان در ایران، اشتغال مردم زاهدان و اصلاح و ایجاد زیرساخت‌های عمرانی منطقه، تلاش برای رهایی افراد از معضل اعتیاد، کودکی کردن کودکان کار و... می‌پردازد.

«همسایه‌های خوب» که در 22 قسمت 30 دقیقه‌ای تولید شده است، هر روز ساعت 19:00 روی آنتن شبکه دو می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت 13:30 پخش می‌شود.


کد مطلب: 2648

آدرس مطلب :
https://www.cinemaideal.ir/news/2648/روایتی-تلاش-قهرمانان-حال-خوب-دیگران

سینماایده‌آل
  https://www.cinemaideal.ir